Projektui „Mirštu, kaip noriu gyventi“ įteiktas „PR lapės 2017“ apdovanojimas

Sausio 18 dieną Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vyko komunikacijos projektų apdovanojimai „PR lapės 2017“.

Renginio metu buvo paskelbti ryškiausiai komunikacijos srityje sužibę projektai. Praėjusiais metais 8 skirtingose kategorijose varžėsi rekordinis kiekis projektų – buvo gauta net 115 paraiškų.

Vienu iš pretendentu pelnyti „PR lapės 2017“ nominaciją tapo ir bendras Irenos Matijošaitienės fondo bei komunikacijos agentūros „Autoriai“ projektas „Mirštu, kaip noriu gyventi“.

„Akivaizdu, kad 2017 metai komunikacijos srityje buvo itin darbingi – „PR lapės“ sulaukė rekordinio paraiškų skaičiaus. O pačios paraiškos stebino ne tik gausa, bet ir įvairumu, kūrybiškumu. Matėme projektų, nukreiptų į labai skirtingas auditorijas – vaikus, nuotykių ieškotojus, senjorus ar save išbandyti trokštančius žmones. Konkurse dalyvaujantys projektai tik dar kartą įrodė, kaip galima naujai išnaudoti, atrodo, jau visų šimtąkart naudotas priemones ir bandytus kanalus“, – pranešime spaudai sako apdovanojimų koordinatorė Erika Rodžiūtė.

Geriausius 2017 metų projektus rinko savo srities ekspertai – Jogaila Morkūnas, Dovilė Filmanavičiūtė, Arijus Katauskas, Renata Matkevičienė, Lina Jakučionienė, Mindaugas Raguotis, Darius Udrys, Andrius Baranauskas, Ingrida Bartkienė. Komisijai pirmininkavo Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos generalinis direktorius Renaldas Gudauskas.

Minėtam Irenos Matijošaitienės fondo bei „Autorių“ projektui „Mirštu, kaip noriu gyventi“ buvo įteiktas „Atsakingosios lapės“ apdovanojimas ir statulėlė. Organizatoriai pažymėjo, jog šis projektas buvo išsiskiriantis nepaprastai kilnia misija: skleisti organų donorystės idėją Lietuvos visuomenėje. Juo buvo siekiama šviesti šalies gyventojus apie organų donorystės naudą ir skatinti kuo dažniau diskutuoti apie šį itin svarbų reiškinį su savo artimaisiais.

Plačiau: https://www.vz.lt/rinkodara/2018/01/18/pr-lapes-apdovanoti-geriausi-2017-metu-komunikacijos-projektai#ixzz54dMSIxxQ